Chcete si půjčit koloběžku?

ilustrační foto koloběžka KostkaChcete si jízdu na koloběžce vyzkoušet? Žádný problém, od toho jsou půjčovny! Stačí vědět, kde je hledat…
Adresář půjčoven, kde si můžete vypůjčit koloběžku na hodinu, dvě, na celý den či na jak dlouho je libo, jsem ale nikde nenašla… A vypadá to, že se do něj zatím nikdo nepustil. Tak jsem to zkusila já!
A výsledek?  Je to tak trošku mravenčí práce, ale jak vidíte, seznam se pomaličku plní a půjčovny přibývají (seznam najdete v pravé části úvodní stránky). Není to ale tak jednoduché, s každou půjčovnou, o které se dozvím, se snažím spojit a aktuálně ověřit, zda fungují, co půjčují a kde přesně je najdeme.
Víte-li o nějaké půjčovně, dejte mi, prosím, vědět, ať na ni třeba nezapomenu. Nebo až v nějaké půjčovně budete, dejte jim vědět, že se mi můžou ozvat a já je do seznamu ráda zařadím.

A jak se v tom vyznat? Pro vyhledávání prozatím funguje jednoduchý systém, tu „svou“ půjčovnu  hledejte podle prvního písmena města/místa, kam se chystáte, nebo které máte ve svém okolí.  (Brno je pod B, Olomouc pod O…) 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *