For Bikes 2017 – nejen kola, ale i koloběžky

forbikes_m_20170329Na veletrh cyklistiky For Bikes se každý rok těším. Takže i letos zajdu okouknout kola, oblečení i doplňky a samozřejmě si nenechám ujít nové kolekce koloběžek… A co vy?
 
Letošní For Bikes začíná už pozítří a navštívit jej můžete až do neděle 2. 4. 2017 na výstavišti PVA Expo Praha v pražských Letňanech. Mimochodem, ještě zítra můžete koupit vstupenku v předprodeji se slevou.

For Bikes 2016
For Bikes 2016 – venkovní expozice

Jak jsem zjistila, ani letos nebudou chybět koloběžkové novinky značky Kostka, Morxes, Kickbike – a dokonce se můžete setkat s kluky, kteří se letos pokusí zdolat trasu nejtěžšího cyklistického etapového závodu Giro d’Italia.
Chybět na veletrhu nebude ani Láďa Bláha z Veloramy, který kromě skládacích kol nejspíš představí i koloběžky Mibo a možná také nakoukněte na stánek Cykloospeciality – i když prodávají hlavně skládací kola, myslím, že máte šanci vidět také koloběžky Sixteen a skládací koloběžky Swifty. Na stánku značky Crussis si kromě koloběžek modelové řady 2017 prohlédnete i elektrokoloběžky Citybug a Jdbug.

For Bikes 2016 - stánek značky Yedoo
For Bikes 2016 – stánek značky Yedoo

Svůj stánek bude na veletrhu mít také značka Yedoo, kde kromě nové hliníkové kolekce koloběžek Yedoo Alloy uvidíte i zbrusu nové a hravé koloběžky pro děti Yedoo Kids New.
A co víc, na stánku Yedoo můžete také vyhrát koloběžku! Stačí vyplnit slosovací slosovací lístek a odpovědět na soutěžní otázku. Není složitá, odpověď prý budete mít hned, jak se na některé koloběžce projedete.
Koloběžky Yedoo můžete vyzkoušet ve venkovním testovacím centru hned u vstupu do areálu výstaviště, stejně jako koloběžky Kostka a Crussis.

For Bikes 2016 - koloběžky Kostka
For Bikes 2016 – koloběžky Kostka

Určitě také okoukněte různé cyklodoplňky, řada z nich se totiž skvěle hodí i na koloběžky. Já osobně nedám dopustit na brašny značky Ortlieb, takže si jejich novinky zajdu prohlédnout určitě i letos. Na veletrhu také najdete širokou nabídku různých map a cykloprůvodců…, stánky cestovních kanceláří s nabídkou aktivních dovolených, prezentovat se budou i zahraniční regiony z Rakouska a Německa…, chybět nebudou ani soutěže a bohatý doprovodný program.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *