For Bikes 2016 začíná už pozítří!

FORBIKES_20160330Letošní, již 7. veletrh cyklistiky FOR BIKES 2016, bude i koloběžkový! A dokonce zde bude koloběžek k vidění ještě víc než loni. Takže pokud ještě nemáte program na víkend, rovnou naplánujte výlet do Prahy.

Určitě to bude stát za to, koloběžky zde můžete okukovat, vybírat, osobně vyzkoušet a také si tu vyvolenou rovnou pořídit… Veletrh FOR BIKES 2016 probíhá na výstavišti PVA EXPO PRAHA v pražských Letňanech od 1.–3. 4. 2016 a strávit zde můžete klidně celý den, opravdoví nadšenci pak třeba i dva nebo všechny tři dny. 🙂 Kromě expozic je totiž každý den připraven i bohatý doprovodný program.

A kde všude najdete koloběžky?

V hale č. 2 stánek A12 najdete společnou expozici hned čtyř značek. Na stánku bude k vidění kompletní sortiment koloběžek Kickbike a sjezdové speciály Gravity. Chybět nebude ani expozice značky Kostka, kde bude určitě také co okukovat. Značka Yedoo uvede sportovní koloběžky nové řady Yedoo Alloy, které jsme už mohli obdivovat na loňském Designbloku. Nové koloběžky jsou zatím v přípravě pro masovou výrobu, ale pokud se vám budou líbit, na veletrhu si je již můžete předobjednat. Představena bude i nová kolekce dětských koloběžek a limitovaná edice Yedoo City.

Ve stejné hale se zastavte na stánku C13, neboť u Ládi Bláhy (VeloRama) určitě  koloběžky chybět nebudou.

O kousek dál, v hale č. 2 stánek C16 najdete také koloběžky Crussis – tyhle sportovní koloběžky české výroby uvidíte na veletrhu vůbec poprvé.

V hale č. 3 stánek B04 představuje své koloběžky značka Morxes. Nachystaná bude celá modelová řada pro rok 2016 a spousta doplňkového vybavení. Chybět nebude ani servisní koutek, kde máte možnost konzultovat nejběžnější servisní úkony.

V hale č. 3 navštivte stánek B01, kde najdete nejen unikátní koloběžky značky Sixteen, ale také skládací kola a dětská odrážedla.

Koloběžky pro úplné prcky budou nejspíš k vidění také na stánku německé firmy PUKY (hala č. 3 stánek A07), která je výrobcem různých cyklo hraček, dětských kol, odrážedel, tříkolek a koloběžek pro děti už od 2 let.

A až se pokocháte koloběžkami na stáncích jednotlivých firem, nezapomeňte navštívit také venkovní expozice, tam totiž letos můžete většinu koloběžek i vyzkoušet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *