Moje nová kniha – Brože pro malé i velké

kniha_m_20170412Dnešní příspěvek je sice nekoloběžkový, ale byla by škoda ho nenapsat. Už třeba proto, že vím, že řada koloběžkářek a možná i koloběžkářů, kteří mé stránky čtou, stejně jako já tvoří, kutí a věnují se hand made. A také proto, že o mně možná chcete vědět i něco víc…

Nová knížka Šárky Pavličové
Moje nová knížka

Už jsem o sobě asi prozradila, že ve volném čase nejen jezdím na koloběžce, ale také tvořím. A protože je můj život také propojený s písmenky (pracuji jako redaktor a textař), rozhodla jsem se splnit si sen a propojit písmenka nejen s koloběžkou, ale právě s tím, co mám také hodně ráda – s ručními pracemi.

A tak před týdnem spatřila světlo světa moje už jedenáctá, zato první „rukodělná“, knížka Brože pro malé i velké.

Je to knížka plná nápadů a inspirace. A nejen to, je to praktický průvodce, s jehož pomocí vykouzlíte z bavlněných látek, stužky, knoflíků, plsti či organzy 25 originálních broží včetně dvou sad s prstýnkem, ozdobou na krk nebo do vlasů.
Knížka obsahuje podrobné návody s fotografiemi krok za krokem, nechybí rady a tipy ani část o materiálech, pomůckách a základech šití, takže se do tvoření mohou pustit i úplní začátečníci.

Workshop Šárky Pavličové
Pozvánka na workshop

Více informací o knížce najdete na www.fler.cz.

A pokud máte chuť a nemáte to daleko, zvu vás na workshop a setkání s autorkou – 25. 4. 2017 od 17.30 hod. v Dílně Městské knihovny, Praha 1

 

A aby to dnes nebylo jen nekoloběžkové téma, tak ještě připomínám, že s Velikonoční nedělní projížďkou na Kladské počítám. Počasí nám sice moc nepřeje, ale pokud nebude pršet, pojedu!
Těším se na vás – sraz v neděli v 11. hodin na Kladské u Mariánských Lázní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *