Květnové novinky a tipy pro koloběžkáře

novinky_mTaké s rozbíhající se sezónou pokukujete po nových doplňcích, nějakém novém kousku sportovního oblečení a praktických pomocnících, kteří by Vám zpříjemnily ježdění? Zde je malá inspirace.

 

Koloběžka Morxes Giulia
Koloběžka Morxes Giulia

Koloběžka pro ženy
Koloběžka Giulia firmy Morxes s koly 26/20 vychází z modelu oblíbené koloběžky Vendeta (při zachování všech vlastností a použitelnosti), ale je přizpůsobena odlišnostem ženského těla. Koloběžka je dimenzována na menší postavy, má kratší představec, užší řídítka a zkrácenou hlavovou trubku. Samozřejmostí je promyšlená geometrie a nízká výška nášlapu, letošní modely jsou vybaveny komponenty italského dodavatele ITM a plášti Michelin Protek. Pro ženy může být navíc lákavé i barevné provedení – koloběžka je k dostání v růžové barvě či v kombinaci šedá a růžová. Více na www.morxes.cz.

 

Sportovní sukně Nessi
Sportovní sukně Nessi

Sportovní sukně Nessi
Sukni vhodnou pro jakékoli pohybové aktivity určitě ocení ženy, kterým pro sport upnuté legíny z jakýchkoli důvodů nevyhovují. Kvalitní materiál je prodyšný a pruží ve čtyřech směrech, takže při pohybu zaručí maximální pohodlí. Sukně má ploché a elastické švy, které zabraňuji otěrům. Každou koloběžkářku zcela jistě zaujme design a nádherné barvy, které neztrácejí sytost ani po mnohonásobném praní či dlouhodobém působení UV záření, takže v ní můžete bez obav jezdit celé léto. Sukně je navíc vybavena reflexními prvky a kapsičkou na maličkosti. Více na www.nessisport.cz
 

 

Sportovní brýle Relax
Sportovní brýle Relax Ambu a Relax Pagalu

Sportovní brýle Relax
Sportovní sluneční brýle patří do základní výbavy každého koloběžkáře. Brýle Relax Ambu jsou vizuálně i konstrukčně lehké brýle, které se anatomicky přizpůsobí obličeji i hlavě. Kvalitní materiály rámu a čoček přinášejí extrémní odolnost proti nešetrnému zacházení. Tenké stranice skvěle sedí v helmě. Kategorie slunečního filtru: 2 |UV 400nm A, B, C. K dostání v barvách lesklá bílá a černá.
A pokud hledáte kvalitní a krásné sportovní brýle na menší nebo užší obličej, tak vyzkoušejte brýle Relax Pagalu XS. Obruby jsou lehké a extrémně pružné, s protiskluzovými nosníky a koncovkami stranic Kategorie slunečního filtru: 3 |UV 400nm A, B, C. K dostání v barvách matná žlutá a růžová. Potěšující je, že brýle Relax vyrábí česká firma, společnost Catherine Life a.s. Kompletní nabídku slunečních brýlí najdete na www.relaxworld.cz.

 

Univezální ocelový lankový zámek Tchibo
Univezální ocelový lankový zámek Tchibo

Univerzální ocelový lankový zámek
Máte-li v oblibě produkty Tchibo, tak nezapomeňte okouknout aktuální nabídku Pro cyklisty a motoristy, kde najdete řadu různých doplňků a praktických pomůcek pro kolo i koloběžku – dvoucestnou pumpičku, brašničku, rukavice, cyklocomputer apod. A například i tento univerzální ocelový lankový zámek, který můžete využít k ochraně své koloběžky. Ohebné ocelové lanko o síle 12 mm je opláštěné plastovou bužírkou a vybavené zámkem s volně volitelnou čtyřmístnou číselnou kombinací. Integrované LED osvětlení vám usnadní otevírání zámku za tmy. Délka cca 180 cm.

 

Dámský funkční nátělník Craft Devotion
Dámský funkční nátělník Craft Devotion

Dámský nátělník Craft Devotion
Dámský lehký funkční nátělník je určený pro intenzivní sportovní aktivity (jako je běh a právě i koloběh) v teplých letních dnech. Ergonomické provedení nátělníku, projmutý, delší střih s prodlouženými zády a zejména odlehčený mesh v oblasti celých zad pro extra ventilaci a přirozené ochlazování poskytuje při pohybu maximální komfort. V nabídce je nátělník nejen s moderním sublimačním potiskem, tak jednobarevná varianta. Více na www.craft.cz.

 

Foto: archiv firem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *