Lednové novinky a tipy pro koloběžkáře

novinky_mPřestože začátek roku bývá tak trochu odpočinkový a největší záplava novinek přichází většinou až na jaře, o těchto novinkách a tipech vhodných pro koloběžkáře stojí za to vědět už teď.

Já osobně se moc těším na nové Mibo GT, neboť možnost kombinovat barvy a komponenty, je něco, co tu ještě nebylo. A jako ženu mě samosebou zaujala i nová kolekce sportovního oblečení F&F, jsem zvědavá nejen na její střihy, ale hlavně na její materiály. A podkolenky? O nich uvažuji už nějaký čas, takže ty v mých tipech také nesmí chybět.

Mibo GT si můžete poskládat po svém
Mibo GT si můžete poskládat po svém

Koloběžka MIBO GT
Říkat jí můžete i Mibo Gran Turismo, což je italsky Velká pouť. A vězte, že se vůbec nejedná o běžnou koloběžku s předním 28″ a zadním 20“ kolem. Jde o sportovní koloběžku, kterou si nakonfigurujete sami – svůj stroj si osadíte požadovaným typem komponent a také si ho vyladíte do požadovaných barev.
No fakt – u vybraných prodejců zákazník nalezne celou škálu snadno zaměnitelných komponet své budoucí koloběžky, takže si můžete vytvořit koloběžku podle svých představ – silniční nebo trekovou, zkrátka takovou, po jaké toužíte. Koloběžka je navíc kratší než ostatní koloběžky z Miba, je podle výrobce lehká a vhodná i pro menší postavy (třeba pro nás holky).

MIbo Gran Turismo
MIbo Gran Turismo

A to není všechno, k tomu si můžete vybrat barvu rámu, kol a řidítek, barvu blatníků a barevné polepy. Kombinací barevných dílů vznikne 12096 barevných variant, a to už je něco! Ale k dispozici budou také čtyři barevné varianty koloběžky GT tak, jak je znáte z jiných modelů, a to za základní cenu 11 990 Kč. Pokud si budete chtít barevně vyladit koloběžku podle svého gusta, zaplatíte sice pár stovek navíc, ale získáte jedinečný originál. Kvalitativně se však vždy bude jednat o stejnou koloběžku jako je základní. Co dodat? Vývoj, technické změny, průzkum osazení, zkoušky a přípravy prodeje nového stroje trvaly bezmála rok a půl a v prodeji bude koloběžka Mibo GT od 1. 2. 2016. Více na www.mibo.cz.

 

Kolekce F&F Active = trika, legíny, topy i mikiny...
Kolekce F&F Active = trika, legíny, topy i mikiny…

Sportovní kolekce F&F Active
Kombinace pulzujících potisků, trendy střihů a mnoha praktických vychytávek = nová sportovní kolekce britské módní značky F&F. V dámské kolekci Active jaro/léto 2016 najdete nejen jednobarevné oblečení, ale i kousky s abstraktním či grafickým potiskem či také v zářivých neonových barvách. A na své si přijdou i pánové.
Samozřejmostí jsou prodyšné, lehké rychleschnoucí materiály, které zajistí potřebné pohodlí a zpříjemní sportování. Vybírat můžete legíny, krátké i dlouhé kalhoty, trika a mikiny vhodné jak na běh a cvičení ve fitness, tak pro jízdu na kole i koloběžce! Více na www.ffmoda.com.

 

Kompresní podkolenky jsou nejen funkční, ale i módní
Kompresní podkolenky jsou nejen funkční, ale i módní

Kompresní podkolenky Collm
Ty jsou dnes často nezbytnou výbavou řady sportovců a jsou zcela jistě vhodné i pro koloběh. Důležité ale je vsadit na kvalitu a na výrobky s certifikovanou kompresí, jako jsou např. podkolenky české značky Collm. Speciální konstrukce rozděluje sílu komprese v různých částech podkolenky, přičemž komprese začíná hned v nártu a směrem vzhůru postupně klesá, čímž se zlepšuje její průběh a efektivita. Moderní funkční materiály zaručující maximální odvod vlhkosti při vysokém tělesném výkonu a jsou navíc antibakteriální. Plusem je i anatomické tvarování zvlášť na pravou a levou nohu, které zajišťuje ideální usazení na chodidle a správnou funkci ponožky. Více na sportovni-podkolenky.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *