Letošní Designblok představí i koloběžky

designblok_m_20151022V pražských Holešovicích až do úterý 27. 10. 2015 najdete přehlídku tvorby českých i světových designérů a značek. A ani letos mezi nimi nechybí koloběžky Yedoo.

Cirkusové šapitó - expozice značky Yedoo
Cirkusové šapitó – expozice značky Yedoo

Letošní ročník Designbloku, největší přehlídky designu u nás, se usadil v jedinečném prostoru Průmyslového paláce v pražských Holešovicích. A kromě Superstudia s novinkami z oblasti nábytku, bytových doplňků a svítidel zde najdete i Openstudio, které je prostorem pro přehlídku tvorby více než stovky designérů, designérských studií i uměleckých škol.

Šapitó s novými koloběžkami Yedoo Wolfer
Šapitó s novými koloběžkami Yedoo Wolfer

Ale to není vše, před Průmyslovým palácem najdete také malé cirkusové šapitó, kde vás čekají dvě nádherné koloběžkové favoritky a jedno velké filmové dobrodružství, v němž si koloběžky zahrají hlavní roli.
Šapitó totiž skrývá expozici české značky koloběžek Yedoo. A letos to není jen tak nějaká expozice – její pojetí navrhovalo Studio Najbrt a její součástí jsou zcela nové, super rychlé závodní koloběžky Yedoo.

Nová řada koloběžek Yedoo Alloy
Nová řada koloběžek Yedoo Alloy

Byla jsem je okouknout a také vyzkoušet! Všech pět modelů nové řady Yedoo Alloy vás jistě překvapí moc pěkným designem a určitě také hmotností – předností těchto koloběžek je totiž odlehčený celohliníkový rám. A tak jsou nejen lehké, ale prý i šetří síly a hodně rychle jedou… 🙂
Zbývá ještě dodat, že jednotlivé modely v Yedoo pojmenovali Wolfer, Trexx, Dragstr, Rodstr a Friday a že na návrhu nové řady sportovních koloběžek s konstruktéry Yedoo spolupracoval přední český designér Jaroslav Juřica.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *