Na Ratolest Festu budou i koloběžky!

ratolestfest_m_5_2015Festival Ratolest Fest vypukne už příští sobotu (30. 5. 2015) v Praze na náplavce. Pro děti (i dospělé) je připravena celá řada sportovních, pohybových a uměleckých zastávek plných her, zábavy a zážitků. A také tam budou koloběžky!
A nejen to, výrobce koloběžek Kostka společně s portálem Horydoly.cz připravili den plný koloběžkových výletů a projížděk.
Kostka kolobka přiveze koloběžky, které můžete okouknout, otestovat a samo sebou se na nich také pořádně povozit. A portál Horydoly.cz vyšle na náplavku své instruktory, kteří se pro všechny zájemce stanou průvodci na kratších i delších koloběžkových vyjížďkách po Praze. Pokud se totiž na koloběžce pořádně nesvezete, nezjistíte, o čem koloběžkování je!

rodina na koloběžkách
Na koloběžkách může jezdit celá rodina

Takže jestli chcete koloběžky vyzkoušet, osahat si různé modely koloběžek a pod vedením instruktorů se svést po Praze, honem skočte na tuhle stránku. Tam se dozvíte víc a také se můžete na jednotlivé vyjížďky přihlásit. Koloběžky pak pro vás budou také rezervovány. A co víc, vše je pro všechny zájemce zdarma.

Foto: archiv firmy Kostka-kolobka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *