Nezapomeňte – Designblok 2016 je už za týden!

design_blok_m_20161021Letos bude tato přehlídka designu a módy hodně sportovní! A ani tentokrát na ní koloběžky chybět nebudou. Najdete je v expozici značky Yedoo na pražském Výstavišti.

O tom, že sport a design patří k sobě, vás na letošní přehlídce přesvědčí koloběžka Yedoo Wolfer, největší model z nové řady sportovních koloběžek Yedoo Alloy, která získala mezinárodně uznávané ocenění Red Dot Award v kategorii produktového designu. Designovaného Oskara koloběžka získala za mimořádnou kvalitu designu, stupeň inovativnosti, funkčnost a formální kvalitu. A to už je co říct.

Koloběžka Yedoo Wolfer
Na Designbloku uvidíte jak koloběžku Yedoo Wolfer, tak všechny koloběžky z nové řady Alloy

Na místě budete moci koloběžky nejen okouknout, ale také vyzkoušet, a to na dráze umístěné přímo podél vstupní cesty do Průmyslového paláce.

A až se dosyta povozíte a všechny koloběžky vyzkoušíte, nezapomeňte si v expozici Yedoo také zasoutěžit. A o co jiného než o koloběžku Yedoo Wolfer!

Letošní Designblok se uskuteční už za týden: od 27. do 31. října na výstavišti v Praze Holešovicích.

Vizuály Desigbloku 2016
Dva z vizuálů letošního Designbloku

A pokud nevíte, tak Designblok je největší výběrová přehlídka designu a módy ve střední Evropě. Tradičně uvádí tvorbu designérů a výrobců z celé Evropy, představuje novinky prestižních značek i prototypy mladých designérů a designérských studií.
Jednotícím tématem přehlídky je pro tento rok sport. „Když nemůžeš, tak přidej. Kolik designérů, i když třeba trénovaných sportovců, chtělo svůj boj o kariéru designéra vzdát. S dobrým týmem a podporou okolí se ale nakonec probojovali na přední místa. Design, stejně jako sport, je hra i tvrdá práce a bez spolupráce s výrobci, galeristy, obchodníky a bez dobrého zázemí sám designér nedokáže nic. I proto jsme vybrali téma Sport jako ústřední motiv osmnáctého ročníku,“ říká Jana Zielinski, ředitelka Designbloku.

Kromě hlavního prostoru Designbloku na holešovickém výstavišti bude otevřena řada galerií, pop-up shopů a showroomů po celé Praze.

Více informací naleznete na www.designblok.cz a www.yedoo.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *