Předprázdninová dámská kolobkojízda

damska_m_20160617Jezdíte na koloběžce? Chcete se podělit o své zážitky, probrat své zkušenosti a strávit odpoledne s jinými stejně zapálenými ženami?

Tak ještě než vyrazíte na dovolenou, odvezete děti k babičkám, ještě než se na dva měsíce vše tak trochu obrátí vzhůru nohama (nikdy nemáte ten pocit?), zarezervujte si nedělní odpoledne jen pro sebe a pro koloběžkovou projížďku určenou ženám všeho věku.

Projížďka na koloběžkách pro ženy
Dámská kolobkojízda

A proč je tahle kolobkojízda jen pro ženy? Protože čtete mé stránky (nebo třeba pak začnete), protože podtitulem webu KOLOBEZKAaja.cz je: „Když do toho šlápne žena…“, protože vás chci poznat i proto, že nás často zajímají docela jiné věci než naše mužské koloběžkové protějšky.

Kdy: neděle 26. 6. 2016 v 15 hodin
Kde: Praha 4, sraz u restaurace Port62
areál Freestyle Park Modřany, ulice Vltavanů
GPS: 50°0’49.164″N 14°23’54.218″E

S sebou koloběžku, dobrou náladu, pro jistotu malou svačinu či tyčinku a pár peněz na limču, pivo či kafíčko…

Kam se vydáme?
Po modřanské cyklostezce směr Vraný a zase zpět. Kam dojedeme, tam dojedeme. Nebudeme závodit ani porovnávat kondici, jde o to společně se projet, popovídat a užít si fajn odpoledne.
Na cestě se můžeme zastavit v bistru – po cestě jich je několik, můžeme skončit ve Vraném v kavárně, nebo můžeme u přívozu či kdekoli jinde jen posedět v trávě či na lavičce…

6 komentářů

 1. Jezdim sama kamarádky chodí raději pěšky hledám skupinku na výlety s koloběžkou tak bych se zůčastnila a pak se uvidí jsem z Berounska

 2. Ahoj, Martino,
  díky za komentář, určitě přijeď! Vůbec si netroufám odhadovat, kolik se nás sejde, možná jen my dvě a možná nás bude mnohem víc. 🙂
  A vůbec není vyloučeno, že potkáš parťačku na společné výlety nebo že na dámské kolobkojízdy budeme vyrážet častěji… jak píšeš, pak se uvidí.

 3. Ahoj, Sarko, rad bych k Vam poslal mamcu na damskou spolujizdu, ale ona se boji, ze neumi tolik na kolobezce a ze bude brzdit ostatni. Navic neumi dobre cesky (umi, ale obcas se stydi rict), nejsme Cesi. Ja tady uz bydlim dlouho, ale ona teprve druhy rok.
  Bydlim v Modranech, tak si myslim ze prijedeme spolu, ale ja pak odjedu smerem na centrum a necham mamcu jet s vami.

  Slo by to?
  Dekuji,
  Nick

 4. Ahoj, Nicku,
  určitě mamču pošli. Nemám v plánu žádné závody, ale pohodovou jízdu, takže mamča v žádném případě sama nepojede.
  A pokud by přijely i ženy, kterým to jezdí opravdu dobře a rychle a jízda by pro ně byla pomalá, můžeme se na chvíli rozdělit a domluvit se na místě, kde se zas sejdeme.
  Osobně ale doufám, že napoprvé spíš půjde o to si také popovídat a trošku se poznat. Třeba se díky tomu potkáme s koloběžkářkou, která bydlí nedaleko a vůbec o sobě nevíme… 🙂

 5. Ahoj, koloběh jsem objevila nedávno a úplně jsem tomu propadla. Nebudete zase dělat nějaký srazík/spoluběh?

 6. Ahoj, Terko,
  děkuji za Váš zájem o společnou projížďku, další kolobkojízda určitě bude – termín co nevidět zveřejním!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *