Prosincové tipy na dárky pro koloběžkáře

novinky_mVánoce jsou tu co by dup. A tak se tipy na pár výrobků, které mě zaujaly či by se vám mohly líbit, určitě hodí. I na poslední chvíli můžete napsat Ježíškovi!

 

Župan pro koloběžkáře
Župan pro koloběžkáře

Župan pro koloběžkáře
Župan z kvalitního bavlněného froté je praktickým doplňkem pro každého koloběžkáře či koloběžkářku. Šálový límec, ohrnovací rukávy, nakládané kapsy, pásek a poutko na zavěšení. A navíc – výšivka koloběžkáře v tyrkysové barvě.
Hodí se po koupeli, pro odpočinek po tréninku a pro chvíle lenošení…
Kromě županu k dostání i ručníky a osuška. Více na www.kolobezkyhodkovice.cz.

 

Originální zvonky na koloběžku
Originální zvonky na koloběžku

Originální zvonky
Svou koloběžku si každý koloběžkář vylepšuje po svém – pánové se ji často snaží vytunit po technické stránce, pořizují si nová ložiska, lepší brzdy, pláště…
To my ženy to máme jinak. Chceme, aby to jelo a brzdilo a svůj funkční stroj si vybavujeme barevnými a originálními doplňky – chceme mít brašničky, bowdeny a lahve v barvě koloběžky… A co třeba originální zvonek? S puntíky, srdíčky, malůvkami… Více v mém „obchůdku“ na KOLOBEZKAaJA.cz.

Psí ručník
Ručník pro vašeho psího kamaráda

Psí ručník
Tak tohle sice na první pohled jako dárek pro koloběžkáře nevypadá…  Pokud ale drandíte na koloběžce spolu se psem a pejsek (stejně jako vy) končí každou projížďku v koupelně, nejspíš se vám speciální ručník pro psy bude hodit.
Ručník z oboustranného bavlněného froté je speciálně navržený pro snadné usušení pejsků po koupání, je k mání ve čtyřech velikostech a v několika barvách. Více na www.psirucnik.cz.

Řídítková brašna Ortlieb
Řídítková brašna Ortlieb

Vodotěsná řidítková brašna
O něco větší sestřičku téhle brašny dobře znám, pořídila jsem si ji na jaře, ale tahle úplná novinka Ortlieb Ultimate 6 S Classic se mi také moc líbí.
Je velká tak akorát (objem 5 litrů), takže pojme všechny drobnosti, které při své koloběžkové vyjížďce potřebujete. Víko brašny je navíc vybaveno průhlednou kapsou, kam můžete odložit mapu, GPSku nebo mobil a dobře na ně uvidíte. Brašna má magnetické zapínání a na řidítkách ji můžete zamknout. Systém upínání je kompatibilní se systémem KLICKfix. A ještě jedna (pro holky) důležitá věc brašna je k dostání v několika barvách. Více na www.azub.cz.

Náušnice - koloběžky
Náušnice – koloběžky červené

Náušnice s koloběžkou
Pokud jste koloběhu zcela propadly a na koloběžku nedáte dopustit, pak byste ji možná občas nejraději nosily i na krku a v uších. A proč ne?
Koloběžky z plexiskla jsou lehké a mrňavé, ale zas ne moc, pořád se v uších skvěle vyjímají. (Vyzkoušeno na vlastní kůži!) Více v mém „obchůdku“ na KOLOBEZKAaJA.cz.

 

Koloběžka Yedoo Friday
Koloběžka Yedoo Friday

Městská koloběžka
Koloběžka Yedoo Friday je nejmenší koloběžka z nové řady Alloy. Je skladná a díky hliníkovému ránu velmi lehká. Má skvělé manévrovací schopnosti a dobře zvládá nerovnosti… Zkrátka do města je jako dělaná. Dojedete na poštu, do školy i do kanceláře. A pokud začne pršet, bez problémů ji svezete tramvají. K mání je ve čtyřech barvách na ww.yedoo.cz.

 

 

Foto: archiv firem a archiv autorky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *