Setkání dvou koloběžek – Kickbike CliX a Kostka Hill

zenaazivot_m_7_2015Je sice už červenec, ale k jedné události z konce května se musím vrátit. Tehdy slovo dalo slovo a na cyklostezce u Vltavy se sešly dvě koloběžky – Kickbike CliX a Kostka Hill.
A protože samotným by bylo smutno, doprovázeli jsme je ve třech – redaktorka Lenka Švábová, Jakub Súkeník v roli fotografa a já, nadšená koloběžkářka. 🙂 Společně jsme totiž naplánovali focení a povídání ke článku, který se pro čtenářky časopisu Žena a život Lenka rozhodla připravit.

Tak takhle jsme kvůli focení jezdily sem a tam
S Lenkou po cyklostezce sem a tam

Trošku jsme si připadaly jako modelky při focení kampaně na koloběh… Kvůli tomu nejlepšími záběru jsme to na koloběžkách cyklostezkou v cca 20m úseku šněrovaly sem a tam. Rychle, pomalu, po jedné i společně. Několikrát dokola. Tak to prostě při focení bývá. Naštěstí ještě dříve, než nás to přestalo bavit a než nás to úplně zmohlo, bylo hotovo. Focení jsme pak, my dvě, doplnily společnou projížďkou, aby Lenka aspoň malinko okusila, co koloběžkáři na té koloběžce vlastně mají a také se jí lépe psalo.

Pak to chvíli zrálo, chvíli se to ladilo, psalo a lámalo – časopisy se vždy připravují s určitým předstihem… Teď už je ale hotovo a článek spatří světlo světa 8. července, což už je příští týden. Takže pokud jste zvědaví, nevíte, co s sebou na čtení do tramvaje, autobusu nebo na dovču, stavte se v trafice. Kromě článku, v kterém vás Lenka pozve na projížďku a prozradí, jak to sama s koloběžkami má, získáte spoustu dalších stránek fajnového čtení.

Na koloběžce Kickbike CliX
Na koloběžce Kickbike CliX

A ještě ke koloběžkám, které to celé absolvovaly s námi. Koloběžce Kostka Hill jsem jako doma, takže jsem se na Kickbike CliX, kterou nám zapůjčila společnost Ultima Trading (na trh přijde v polovině července), docela těšila. Projela jsem se, vyzkoušela skládání i rozkládání… Je to ideální městská koloběžka, složíte i rozložíte ji díky unikátnímu systému Click-Fix jedna dvě. Doma moc místa nezabere a bez problémů vás s ní vezmou do autobusu, a to i ve špičce (schválně jsem to vyzkoušela). Vystoupíte, rozložíte a frčíte… Nakoupit, do práce, do školy, po úřadech. Jezdí skvěle a všude ji můžete vzít s sebou. Na výlety bych si tuhle koloběžku ale nebrala, do města a na kratší přesuny je však ideální.

Foto: Jakub Súkeník, Fotoinstitut.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *