Zimní novinky a tipy pro koloběžkáře

novinky_mNovinek na trhu i v prosinci objevíte nespočet…
A tak těchto pár kousků berte jako inspiraci třeba ještě stihnete napsat Ježíškovi.

 

Dámské funkční triko s dlouhým rukávem
Dámské funkční triko s dlouhým rukávem

Dámské funkční triko
Bez funkčního trika s dlouhým rukávem se v zimě neobejdu, je mým společníkem při všech zimních aktivitách. Je totiž měkoučké, lehké, udrží tělo v suchu a poskytuje potřebný tepelný komfort a optimální termoregulaci. Módní a současně funkční triko CRAFT Active Comfort LS je opatřeno boddymapingovými zónami v podpaží, které podporují ventilaci a odvod vlhkosti. Širší, měkká, úpletová manžeta na rukávech zabraňuje  vyhrnování a dlouhodobě udržuje jejich tvar. Více na www.craft.cz.

 

nafukovací balanční míč
nafukovací balanční míč

 

Balanční míč
I když letos díky počasí koloběžku na zimu zatím odkládat nemusíte a venku ji určitě proháníte jako jindy, můžete si trénink zpestřit i jiným cvičením. Na balančním míči můžete trénovat sílu, koordinaci a rovnováhu, můžete posilovat, zlepšit motoriku i schopnost reagovat. Míč využijete z obou stran a expandery vám umožní rozšířit škálu cvičení, zintenzivnit trénink a dát si pořádně do těla. V prodeji od 14. 12. 2015.
Více na www.tchibo.cz.

 

Čepice Relax
Čepice Relax

Zimní čepice
Sportovní zimní čepice Relax Morsa využijete v tomto období snad při všech sportovních aktivitách. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu s fleecovou podšívkou a vybrat si můžete z několika různých barev a designů. Potěšující je, že jsou čepice Relax vyráběny v Čechách.
Více na www.relaxworld.cz

 

 

Tyčinka Emco Ořechy a brusinky
Tyčinka Emco Ořechy a brusinky

Brusinky a ořechy v nové tyčince
Ať už se vydáte kamkoli, na koloběžce, na běžkách či pěšky, do kapsy přidejte i malou svačinu. Třeba tyčinku Emco – Ořechy a brusinky. Zažene hlad i chuť na sladké a dodá energii… Je skvělá kombinace ingrediencí: ořechy obsahují kvalitní oleje s vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin, bílkoviny, lecitin, vitaminy a minerální látky a šťavnaté brusinky jsou plné antioxidantů. K dostání jednotlivě nebo v balení po 3 kusech. Více na www.emco.cz.

Analytická osobní váha
Analytická osobní váha

Analytická osobní váha
Tak, holky, pozor! Pokud se od Nového roku chystáte vyhlásit boj svým tukovým špíčkům, pak si pořiďte nejen pořádnou koloběžku, ale i osobní váhu. Tahle vám ukáže, jak úspěšná dieta skutečně je, neboť získáte kompletní přehled o svých tělesných hodnotách. Váha měří hmotnost, svalovou hmotu, množství tělesného tuku, množství vody a kostní hmotu. V prodeji od 14. 12. 2015. Více na www.tchibo.cz.

2 komentáře

  1. Hurááá!! Díky za tip na tyčinky od Emco… od doby, co jsem se zapojil do bojkotu výrobků s palmovým olejem jsem marně hledal náhradu za energetické müsli tyčinky.

    A i když mi tohle „tipování“ přijde jako nestoudná reklama, tak tentokrát díky za ni.

  2. Ahoj, Vranitko,
    díky za komentář, možná se vám tipování zdá jako nestoudná reklama, ale tipy na kdeco najdete i ve všech sportovních a hobby časopisech. Za to, co zde považujete za nestoudnou reklamu, mi nikdo neplatí (ale nepopírám, že by se mi na stránky nějaká reklama nehodila, určitě by to bylo fajn, aspoň bych se mohla stránkám věnovat mnohem víc 🙂 ).

    Tímhle tipováním jsem jen chtěla upozornit na výrobky, které možná stojí za to… a o kterých se takto aspoň dozvíte. A jak vidíte, nějaký smysl to má – vás zaujaly tyčinky a jiného možná triko. Takže na tom nic špatného nevidím. A pokud se vám moje tipování nelíbí, můžete tuhle stránku přeskočit nebo váš „televizor“ vypnout. 🙂

    A ještě k těm tyčinkám, konkrétně tyhle jsem ještě neochutnala, ale kupuju si jiné ořechové od Emca – Ořechy a kešu, Ořechy a pistácie, Ořechy a med a jsou výborné. Jednu si vždycky beru s sebou na koloběžku do brašničky a někdy ji nosím i v kabelce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *